Kochani Maturzyści! Dziś Wasz ostatni dzień w naszej szkole. Dziękujemy Wam za te lata które mogliśmy spędzić razem z wami w murach naszej szkoły. Wszystkie chwile i wspomnienia z wami związane zostaną nam w pamięci na długo. Zapisaliście się w historii tej szkoły a ona w historii Waszego życia. Mamy nadzieję, że dobrze będziecie wspominać nie tylko uczniów, ale również pedagogów i wszystkich pracowników szkoły. I w myślach nieraz będziecie do nas wracać. Dziś się cieszycie, bo kończycie tę szkołę, na co tak czekaliście, ale na pewno nie jeden z was jeszcze zatęskni .Dziś kończycie kolejny etap w swoim życiu – Liceum Ogólnokształcące. Musicie jednak pamiętać , że za kilka dni matura a po niej jeszcze kilka lat nauki i dorosłe, samodzielne życie. Czegóż możemy Wam życzyć: spełnienia marzeń, obrania właściwej drogi w życiu i dojścia do zamierzonego celu . Jesteście młodzi , korzystajcie z tego jak najlepiej i jak najwięcej, ale nie zapominajcie o niebezpieczeństwach jakie na was czekają. Adam Asnyk napisał : „życie jest biegiem , staraj się o to abyś je dokończył ” Mamy nadzieje, że wasz bieg będzie szczęśliwy i bez upadków i dobiegniecie do mety z uśmiechem na twarzy bez większych kłopotów i zmartwień. Życzymy Wam tego z całego serca. 🙂

Kochani Maturzyści! Dziś Wasz ostatni dzień w naszej szkole

You May Also Like