Plan lekcji na rok szk. 2018/2019
4as4bs5as5bs6as
6bs7s8s3gs1ls
2ls3als3bls

4as
Data publikacji: 2018-09-09

  Poniedzia貫k Wtorek 字oda Czwartek Pi徠ek
1.
7.20
         
2.
8.10
  ZajKomp
Godek
SK
  Matem
Sikora B
S11
 
3.
9.05
  Matem
Sikora B
S11
  Matem
Sikora B
S11
Technika
Godek
S11
4.
10.05
Przyroda
Motyka
S11
Jang
W鎩cik
S11
  Muzyka
Jatkowska
S11
Jpolski
Zio這
S11
5.
11.00
Przyroda
Motyka
S11
Jang
W鎩cik
S11
  Zzw
Zio這
S11
Jpolski
Zio這
S11
6.
11.55
Jpolski
Zio這
S11
Jpolski
Zio這
S11
Religia
Zamarski
S14
Jang
W鎩cik
S11
 
7.
12.50
Jpolski
Zio這
S11
  Religia
Zamarski
S11
   
8.
13.40
Hist
Lewandowska
S11
  Matem
Sikora B
S11
   
9.
14.35
    Plastyka
Czy
S11
   
10.
15.25
    JangWSport
W鎩cik
S11
   
11.
16.15
         
12.
17.10
         


4bs
Data publikacji: 2018-09-09

  Poniedzia貫k Wtorek 字oda Czwartek Pi徠ek
1.
7.20
         
2.
8.10
Muzyka
Jatkowska
SO
  Zzw
W鎩cik
SO
   
3.
9.05
Jpolski
Zio這
SO
  Jpolski
Zio這
SO
   
4.
10.05
Jpolski
Zio這
SO
Matem
Sikora B
SO
Jang
W鎩cik
SO
   
5.
11.00
ZajKomp
Godek
SK
Matem
Sikora B
SO
Religia
Zamarski
SO
  Przyroda
Motyka
SO
6.
11.55
  Jang
W鎩cik
SO
Jpolski
Zio這
SO
Jpolski
Zio這
SO
Przyroda
Motyka
SO
7.
12.50
  Religia
Zamarski
SO
  JangWSport
W鎩cik
SO
Technika
Godek
SO
8.
13.40
  Plastyka
Czy
SO
  Jang
W鎩cik
SO
Matem
Sikora B
SO
9.
14.35
      Hist
Lewandowska
SO
WD
Sikora M
SO
10.
15.25
      Matem
Sikora B
S6
 
11.
16.15
         
12.
17.10
         


5as
Data publikacji: 2018-09-09

  Poniedzia貫k Wtorek 字oda Czwartek Pi徠ek
1.
7.20
  Jang
W鎩cik
S9
     
2.
8.10
  Matem
Sikora B
S9
  Muzyka
Jatkowska
S9
 
3.
9.05
  Jpolski
Grabska
S9
  Religia
Zamarski
S9
Jpolski
Grabska
S9
4.
10.05
Hist
Legutko
S9
Jpolski
Grabska
S9
  Jang
W鎩cik
S9
Inform
Godek
SK
5.
11.00
JangWSport
W鎩towicz-Brzezi雟ka
S9
Hist
Legutko
S9
  Jang
W鎩cik
S9
ZajTech
Godek
S9
6.
11.55
Biologia
Motyka
S9
Religia
Zamarski
S9
Jpolski
Grabska
S7
Geografia
Kurz
S9
 
7.
12.50
WD
Sikora M
S9
  Jpolski
Grabska
S9
   
8.
13.40
Plastyka
Czy
S9
  Zzw
Grabska
S9
   
9.
14.35
Matem
Sikora B
S9
  Matem
Sikora B
S9
   
10.
15.25
    Matem
Sikora B
S9
   
11.
16.15
         
12.
17.10
         


5bs
Data publikacji: 2018-09-09

  Poniedzia貫k Wtorek 字oda Czwartek Pi徠ek
1.
7.20
      Zzw
Witkowska
S10
 
2.
8.10
  Jang
W鎩cik
S10
  Matem
Witkowska
S10
WD
Sikora M
S5
3.
9.05
  Inform
Godek
SK
  Matem
Witkowska
S10
Plastyka
Czy
S10
4.
10.05
Muzyka
Jatkowska
S10
Hist
Legutko
S10
  Religia
Zamarski
S10
Biologia
Motyka
S10
5.
11.00
Jpolski
Sklarczyk
S10
Jpolski
Sklarczyk
S10
  Jpolski
Sklarczyk
S10
Geografia
Kurz
S10
6.
11.55
ZajTech
Godek
S10
Hist
Legutko
S10
Jpolski
Sklarczyk
S10
Jpolski
Sklarczyk
S10
 
7.
12.50
Religia
Zamarski
S10
  Jang
W鎩cik
S10
   
8.
13.40
Matem
Witkowska
S10
  Jang
W鎩cik
S10
   
9.
14.35
    JangWSport
W鎩cik
S10
   
10.
15.25
    Matem
Witkowska
S10
   
11.
16.15
         
12.
17.10
         


6as
Data publikacji: 2018-09-09

  Poniedzia貫k Wtorek 字oda Czwartek Pi徠ek
1.
7.20
  HiS
Duda-Majdak
S6
  Matem
JuraKrz
S6
 
2.
8.10
  HiS
Duda-Majdak
S6
  Matem
JuraKrz
S6
 
3.
9.05
  Muzyka
Jatkowska
S6
  Jpolski
Sklarczyk
S6
 
4.
10.05
Religia
Zamarski
S6
Jpolski
Sklarczyk
S6
  Jang
W鎩towicz-Brzezi雟ka
S6
 
5.
11.00
Przyroda
Sikora M
S6
Religia
Zamarski
S6
  Jang
W鎩towicz-Brzezi雟ka
S6
 
6.
11.55
Jpolski
Sklarczyk
S6
EduPZdr
Sob馧-Guzik
S6
    Jang
W鎩towicz-Brzezi雟ka
S6
7.
12.50
JangWSport
Kapa豉
S6
Jpolski
Sklarczyk
S6
ZajTech
Godek
S6
  Przyroda
Sikora M
S6
8.
13.40
Matem
JuraKrz
S6
  Jpolski
Sklarczyk
S6
  Przyroda
Sikora M
S6
9.
14.35
Jpolski
Sklarczyk
S6
  ZajKomp
Godek
SK
  Matem
JuraKrz
S6
10.
15.25
Plastyka
Czy
S6
  Zzw
W鎩towicz-Brzezi雟ka
S6
  Matem
JuraKrz
S6
11.
16.15
         
12.
17.10
         


6bs
Data publikacji: 2018-09-09

  Poniedzia貫k Wtorek 字oda Czwartek Pi徠ek
1.
7.20
  JangWSport
W鎩towicz-Brzezi雟ka
S7
  HiS
Duda-Majdak
S7
 
2.
8.10
  Jpolski
Sklarczyk
S7
  HiS
Duda-Majdak
S7
 
3.
9.05
  Jpolski
Sklarczyk
S7
  Jang
W鎩towicz-Brzezi雟ka
S7
 
4.
10.05
Zzw
Sikora M
S7
Muzyka
Jatkowska
S7
  Jpolski
Sklarczyk
S7
 
5.
11.00
EduPZdr
Sob馧-Guzik
S7
Przyroda
Sikora M
S7
  Religia
Zamarski
S7
 
6.
11.55
Religia
Zamarski
S7
Jang
W鎩towicz-Brzezi雟ka
S7
    Przyroda
Sikora M
S7
7.
12.50
Jpolski
Sklarczyk
S7
ZajKomp
Godek
SK
Jpolski
Sklarczyk
S7
  Jang
W鎩towicz-Brzezi雟ka
S7
8.
13.40
Jpolski
Sklarczyk
S7
  ZajTech
Godek
S7
  Matem
Witkowska
S7
9.
14.35
Matem
Witkowska
S7
  Matem
Witkowska
S7
  Matem
Witkowska
S7
10.
15.25
Matem
Witkowska
S7
  Plastyka
Czy
S7
  Przyroda
Sikora M
S7
11.
16.15
         
12.
17.10
         


7s
Data publikacji: 2018-09-09

  Poniedzia貫k Wtorek 字oda Czwartek Pi徠ek
1.
7.20
    Jpolski
Ko這dziej
S1
Jang- Gr1
Macia
S1
Jang- Gr2
W鎩cik
S4
 
2.
8.10
    Jpolski
Ko這dziej
S1
Jang- Gr1
Macia
S1
Jang- Gr2
W鎩cik
S5
 
3.
9.05
    Jang- Gr1
Macia
S1
Jang- Gr2
W鎩cik
S5
Muzyka
Jatkowska
S1
 
4.
10.05
    Chemia
Jarosz M
S1
Jpolski
Ko這dziej
S1
 
5.
11.00
Geografia
Kurz
S1
  Chemia
Jarosz M
S1
Jpolski
Ko這dziej
S1
Jniem
Korzonkiewicz
S1
6.
11.55
Biologia
Sikora M
S1
  Hist
Legutko
S1
Jniem
Korzonkiewicz
S1
Inform
Godek
SK
7.
12.50
Jpolski
Ko這dziej
S1
Biologia
Sikora M
S1
Matem
Sikora B
S1
Geografia
Kurz
S1
Fizyka
Kalika
S1
8.
13.40
Zzw
Macia
S1
Religia
Zamarski
S2
  Hist
Legutko
S1
Fizyka
Kalika
S1
9.
14.35
JangWSport
Kapa豉
S1
Religia
Zamarski
S1
    Matem
Sikora B
S1
10.
15.25
Matem
Sikora B
S1
Plastyka
Czy
S1
    Matem
Sikora B
S1
11.
16.15
         
12.
17.10
         


8s
Data publikacji: 2018-09-09

  Poniedzia貫k Wtorek 字oda Czwartek Pi徠ek
1.
7.20
    Jniem- Gr1
Korzonkiewicz
S4
Jang- Gr2
W鎩cik
S7
  Chemia
Jarosz M
S4
2.
8.10
    Hist
Duda-Majdak
8
  Chemia
Jarosz M
S4
3.
9.05
    Zzw
Duda-Majdak
S4
  Biologia
Sikora M
S4
4.
10.05
    JangWSport
Macia
S4
  Fizyka
Kalika
S4
5.
11.00
Religia
Zamarski
S4
  Jang- Gr1
Macia
S4
Inform - Gr2
Godek
SK
Geografia
Kurz
S4
Jpolski
Grabska
S4
6.
11.55
Fizyka
Kalika
S4
  Inform- GR1
Godek
SK
Jang- Gr2
W鎩cik
S4
Religia
Zamarski
S4
EDB
Caputa
S4
7.
12.50
Jang- Gr1
Macia
S4
Jniem - Gr2
Korzonkiewicz
S5
Jniem- Gr1
Korzonkiewicz
S4
Jang- Gr2
W鎩cik
S7
  Jpolski
Grabska
S4
Jang- Gr1
Macia
S4
Jniem - Gr2
Korzonkiewicz
S5
8.
13.40
Jpolski
Grabska
S4
Wos
Duda-Majdak
S4
  Jpolski
Grabska
S4
Jpolski
Grabska
S4
9.
14.35
Matem
Saletnik
S4
Matem
Saletnik
S4
  Wos
Duda-Majdak
S4
 
10.
15.25
Matem
Saletnik
S4
Matem
Saletnik
S4
  Hist
Duda-Majdak
S4
 
11.
16.15
         
12.
17.10
         


3gs
Data publikacji: 2018-09-09

  Poniedzia貫k Wtorek 字oda Czwartek Pi徠ek
1.
7.20
  ZajTech
K瘼ka
S2
  Matem
Saletnik
S2
Wos
Duda-Majdak
S2
2.
8.10
  Jpolski
Grabska
S2
  Matem
Saletnik
S2
Jang- Gr1
Macia
S2
Jang- Gr2
W鎩towicz-Brzezi雟ka
S7
3.
9.05
  Jang- Gr1
Macia
S4
Jang- Gr2
W鎩towicz-Brzezi雟ka
S2
  Hist
Duda-Majdak
S2
Chemia
Jarosz M
S2
4.
10.05
  Religia
Rzymek M
S2
  Jpolski
Grabska
S2
Jpolski
Grabska
S2
5.
11.00
  Fizyka
Kalika
S2
Jniem
Korzonkiewicz
S2
Jniem
Korzonkiewicz
S2
Biologia
Sikora M
S2
6.
11.55
  Biologia
Sikora M
S2
Religia
Rzymek M
S2
Jpolski
Grabska
S2
ZajTech
K瘼ka
S2
7.
12.50
Jpolski
Grabska
S2
  Jang- Gr1
Macia
S2
Inform - Gr2
Kalika
SK
  Hist
Duda-Majdak
S2
8.
13.40
Geografia
Kurz
S2
  Inform- GR1
Kalika
SK
Jang- Gr2
W鎩towicz-Brzezi雟ka
S2
   
9.
14.35
ZajArt
Czy
S2
  Matem
Saletnik
S2
   
10.
15.25
Zzw
Grabska
S2
  Matem
Saletnik
S2
   
11.
16.15
         
12.
17.10
         


1ls
Data publikacji: 2018-09-09

  Poniedzia貫k Wtorek 字oda Czwartek Pi徠ek
1.
7.20
  Jang- Gr1
Kapa豉
S1
Jang- Gr2
Macia
S4
  Inform- GR1
Ma郾ica
SK
Jniem - Gr2
Janikowska-Irauth
S9
Geografia
Caputa
S5
2.
8.10
  Jang- Gr1
Kapa豉
S1
Jang- Gr2
Macia
S5
  Jniem- Gr1
Janikowska-Irauth
S4
Inform - Gr2
Ma郾ica
SK
HiS
Duda-Majdak
S6
3.
9.05
  Religia
Rzymek M
S5
  Jniem- Gr1
Janikowska-Irauth
S4
Jang- Gr2
Macia
S5
Wos
Duda-Majdak
3
4.
10.05
  Jpolski
Ko這dziej
S5
  Matem
Olszewska-Patykiewicz
S4
Chemia
Jarosz M
S14
5.
11.00
  Jpolski
Ko這dziej
S5
EDB
Jarczyk
S5
Jang- Gr1
Kapa豉
S14
Jniem - Gr2
Janikowska-Irauth
S5
Zzw
Macia
S14
6.
11.55
  Fizyka
Kalika
S1
Matem
Olszewska-Patykiewicz
S5
PP
Rzymek J
S14
PP
Rzymek J
S14
7.
12.50
Hist
Duda-Majdak
5
  Biologia
Sob馧-Guzik
S5
  Matem
Olszewska-Patykiewicz
S9
8.
13.40
Hist
Duda-Majdak
1
  Matem
Olszewska-Patykiewicz
S5
   
9.
14.35
Jpolski
Ko這dziej
S5
  Wok
Ko這dziej
S5
   
10.
15.25
Religia
Rzymek M
S5
  Jpolski
Ko這dziej
S5
   
11.
16.15
         
12.
17.10
         


2ls
Data publikacji: 2018-09-09

  Poniedzia貫k Wtorek 字oda Czwartek Pi徠ek
1.
7.20
HiS
Duda-Majdak
S4
      Wok
Ko這dziej
S1
2.
8.10
HiS
Duda-Majdak
S4
  Geografia
Caputa
S9
  Religia
Rzymek M
S10
3.
9.05
Jpolski
Majdak-Maj
1/1
  Geografia
Caputa
S9
  Zzw
Fuchs
S7
4.
10.05
Jpolski
Majdak-Maj
1
Jpolski
Majdak-Maj
S1
Matem
Fuchs
S9
  Geografia
Caputa
S5
5.
11.00
Jang- Gr1
Kapa豉
S14
Jang- Gr2
Macia
S2
Jpolski
Majdak-Maj
S1
Jniem
Janikowska-Irauth
S14
  Biologia
Sob馧-Guzik
S-1
6.
11.55
Jang- Gr1
Kapa豉
S14
Jang- Gr2
Macia
5
Jang- Gr1
Kapa豉
S5
Jang- Gr2
Macia
S-1
Jpolski
Majdak-Maj
S9
Jniem
Janikowska-Irauth
S5
Matem
Fuchs
S11
7.
12.50
  Jang- Gr1
Kapa豉
S2
Jang- Gr2
Macia
S14
Jpolski
Majdak-Maj
S4
Jniem
Janikowska-Irauth
S5
Biologia
Sob馧-Guzik
S10
8.
13.40
  Matem
Fuchs
S9
  Religia
Rzymek M
S9
 
9.
14.35
  Matem
Fuchs
S9
  Geografia
Caputa
S5
 
10.
15.25
  Biologia
Sob馧-Guzik
S9
  Biologia
Sob馧-Guzik
S9
 
11.
16.15
         
12.
17.10
         


3als
Data publikacji: 2018-09-09

  Poniedzia貫k Wtorek 字oda Czwartek Pi徠ek
1.
7.20
Jpolski
Ko這dziej
S10
       
2.
8.10
Geografia
Caputa
S14
       
3.
9.05
Geografia
Caputa
S14
      Zzw
Ko這dziej
S5
4.
10.05
Matem
Fuchs
S14
Jang- Gr1
Kapa豉
S4
Jang- Gr2
Macia
S-1
Geografia
Caputa
S11
  Jpolski
Ko這dziej
S1
5.
11.00
Matem
Fuchs
S5
Jang- Gr1
Kapa豉
S4
Jang- Gr2
Macia
S-1
Religia
Rzymek M
S10
  Jpolski
Ko這dziej
S5
6.
11.55
Biologia
Sob馧-Guzik
S5
Jniem
Janikowska-Irauth
S14
Jniem
Janikowska-Irauth
S11
Biologia
Sob馧-Guzik
3
Jang- Gr1
Kapa豉
6
Jang- Gr2
Macia
S5
7.
12.50
  Matem
Fuchs
S5
Jniem
Janikowska-Irauth
S14
Matem
Fuchs
S9
HiS
Wyl篹ek
S11
8.
13.40
  Biologia
Sob馧-Guzik
S10
  Biologia
Sob馧-Guzik
S10
 
9.
14.35
  Geografia
Caputa
S11
  Jpolski
Ko這dziej
S9
 
10.
15.25
  Jang- Gr1
Kapa豉
S14
Jang- Gr2
Macia
S11
  Jpolski
Ko這dziej
S10
 
11.
16.15
         
12.
17.10
         


3bls
Data publikacji: 2018-09-09

  Poniedzia貫k Wtorek 字oda Czwartek Pi徠ek
1.
7.20
         
2.
8.10
    Zzw
Olszewska-Patykiewicz
S5
  Geografia
Caputa
S1
3.
9.05
Matem
Olszewska-Patykiewicz
S11
  Jniem
Janikowska-Irauth
S14
  Geografia
Caputa
S14
4.
10.05
Biologia
Sob馧-Guzik
S5
Biologia
Sob馧-Guzik
S14
Religia
Rzymek M
S14
  Matem
Olszewska-Patykiewicz
S7
5.
11.00
Geografia
Caputa
8
Jniem
Janikowska-Irauth
S14
Jpolski
Ko這dziej
S9
  Jang- Gr1
Kapa豉
S6
Jang- Gr2
W鎩towicz-Brzezi雟ka
S7
6.
11.55
Jpolski
Ko這dziej
S2
Matem
Olszewska-Patykiewicz
S4
Jang- Gr1
Kapa豉
13a
Jang- Gr2
W鎩towicz-Brzezi雟ka
S6
Jang- Gr1
Kapa豉
S7
Jang- Gr2
W鎩towicz-Brzezi雟ka
S6
Jpolski
Ko這dziej
S1
7.
12.50
  Biologia
Sob馧-Guzik
S10
Jang- Gr1
Kapa豉
13
Jang- Gr2
W鎩towicz-Brzezi雟ka
1
Matem
Olszewska-Patykiewicz
S10
Jpolski
Ko這dziej
S14
8.
13.40
  Geografia
Caputa
S5
Jpolski
Ko這dziej
S1
Jniem
Janikowska-Irauth
S2
 
9.
14.35
  HiS
Wyl篹ek
S14
  Biologia
Sob馧-Guzik
S10
 
10.
15.25
         
11.
16.15
         
12.
17.10
         

Astar Plany Lekcji.
http://www.astar05.pl